Buitinės atliekos yra viena didžiausių daugumos žmonių išlaidų. Reikia mokėti ne tik už šviežią maistą ir kitus daiktus, kurie reguliariai patenka į šiukšliadėžę, bet ir už patalpų, kuriose galima laikyti atliekas, kol jas bus galima išvežti, nuomą. Geriausias būdas sutaupyti pinigų sieniniams rekuperatoriams ir namams? Sumažinkite savo šiukšlių kiekį, kuo daugiau naudodami pakartotinai, o tai, žinoma, reiškia, kad sumažinkite išlaidas tokiems dalykams kaip šiukšlių maišai ir šiukšliadėžių įdėklai. Išlaidų namų apyvokos prekėms mažinimas yra būtinas, jei norite sumažinti savo biudžetą neaukojant būtiniausių dalykų ar gyvenimo kokybės. Štai keletas puikių patarimų, kaip galite sutaupyti pinigų sieniniams rekuperatoriams ir namams, nesijausdami nuskriausti ir neaukodami jokio gyvenimo džiaugsmo ar komforto. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/
Planuokite apsipirkimo keliones
Kai eisite apsipirkti, pasistenkite suplanuoti, kur eisite, ką pirksite ir kiek išleisite. Taip išvengsite nereikalingų pirkinių ir savaitės apsipirkimas vyks daug sklandžiau. Kuo mažiau kelionių į prekybos centrą turėsite, tuo mažiau pinigų turėsite išleisti. Kad ir kaip tai darytumėte, pastebėsite, kad reikės mažiau apsipirkinėti, o tai reiškia, kad išleisite mažiau pinigų. Jei vis dėlto tenka eiti į prekybos centrą, apsipirkinėkite skirtingu paros metu https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/. Taip jus mažiau vilios didžiulis įvairių maisto produktų asortimentas bet kuriuo paros metu. Stenkitės nepirkti užkandžių ir kitų produktų, kuriuos galėsite valgyti tik vieną dieną. Vietoj to stenkitės pirkti maisto produktus, kurių galiojimo laikas ilgesnis ir kuriuos galėsite valgyti kelias dienas ar net kelias savaites. Tai reiškia, kad mažiau pinigų išleisite daiktams, kurie greitai sugenda, o nusipirktą maistą galėsite valgyti ilgiau.
Apsipirkite naudotų prekių parduotuvėse
Daugelyje dėvėtų prekių parduotuvių galėsite gauti iki 20 proc. nuolaidą nuo naujų daiktų kainos, jei apsikeisite savo daiktu. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/ Tai puikus būdas sumažinti pinigų sumą, kurią išleidžiate daiktams. Galite pastebėti, kad turite įvairių naudotų daiktų, kuriuos galite iškeisti į pinigus. Tai puikus būdas susikurti nedidelį, bet pastovų pinigų srautą.
Pakartotinai naudokite, perdirbkite ir atnaujinkite
Laikui bėgant pastebėsite, kad daugelis jūsų įsigytų daiktų sunyks ir taps nebetinkami naudoti. Tai reiškia, kad turėsite juos pakeisti naujais daiktais. Tačiau neprivalote pirkti tos pačios rūšies daiktų. Pavyzdžiui, galbūt daugelį metų naudojote plastikinį kibirą. Dabar, kai kibiras išsikvėpė, galite jį pakeisti kitu kibiru, pagamintu iš kitos rūšies. Yra daugybė būdų, kaip pakartotinai panaudoti daiktus, pradedant jų naudojimu kaip namų dekoro elementų ir baigiant jų pakartotiniu panaudojimu kitais būdais. Galima perdirbti daugelį medžiagų, įskaitant popierių, plastiką, skardines ir stiklinius butelius. Kalbant apie daiktų atnaujinimą, daugelį daiktų, pavyzdžiui, indaploves ir šaldytuvus, galite pakeisti naujomis versijomis. Taip pat daugelį daiktų, pavyzdžiui, kompiuterį, telefoną ir televizorių, galite atnaujinti naujesnėmis versijomis.
Apsipirkite su kainų pistoletu
Jei esate dideliame prekybos centre ir nežinote, kiek kainuos tam tikra prekė, pasiimkite su savimi kainų pistoletą ir nukreipkite jį į prekę. Tai reiškia, kad tiksliai žinosite, kiek mokėsite. Dauguma prekybos centrų ir kitų didelių maisto prekių parduotuvių dabar turi kainų pistoletus, o tai reiškia, kad galite lengvai nukreipti juos į prekes ir sužinoti, kiek jos kainuoja. Jei nesate tikri, kiek kas nors kainuos mažoje ar užkampio maisto prekių parduotuvėje, verta nukreipti pistoletą į prekę ir pažiūrėti, kiek ji kainuoja. Taikydami šį metodą tiksliai žinosite, kiek mokėsite.
Kai galite, prašykite nuolaidų
Daug kartų galite paprašyti nuolaidų, kai parduotuvėje perkate tokius daiktus kaip maisto produktai, drabužiai ir kitos prekės. Taip yra todėl, kad parduotuvė norės išlaikyti klientus ir stengsis suteikti nuolaidas, jei manys, kad kas nors už prekes moka ne visą kainą. Verta tai daryti skirtingais metų laikais, nes parduotuvės skirtingais laikotarpiais bandys taikyti skirtingas nuolaidas.
Nepirkite naujų
Net jei ilgainiui teks išleisti šiek tiek daugiau, geriau pirkti naudotus arba naudotus daiktus nei naujus. Taip yra todėl, kad daiktą galėsite naudoti ilgiau, be to, jį gaminant sunaudojama mažiau energijos ir išteklių. Be to, naudotą daiktą galėsite įsigyti daug pigiau nei naują.